top of page
1588992216421.jpeg

Otomasyon

rti.png
Profesyonel kurulumlu elektronik sistemleri için inovatif, sofistike ve kullanıcı dostu birinci sınıf kumanda sistemleri üreten bir firmadır. Firmanın ödüllü envai çeşit elde taşınır ve duvar içine monte edilen kumandaları, merkezi işlemcileri, ses dağıtım sistemleri ve aksesuarları dünya çapında bir profesyonel sistem bütünleştiricileri ağı vasıtasıyla pazarlanmaktadır.
RTI-Product-lineup.png

RTI ürünlerinin kurulumu, meskenlere ve ticari amaçlı mekânlara otomasyon çözümleri sunmakta uzmanlaşmış kişilerce yapılmaktadır. Özelleştirilmiş elektronik sistem enstolasyonları yapmak, nihai kullanıcıyla yakın bir çalışma içine girerek her şeyiyle tam bir eğlence ve otomasyon çözümü tasarlamayı ve kurmayı gerektirir. Bu, çok bölgeli ses/görüntü bileşenlerini, aydınlatmaları, ısıtma ve soğutma sistemlerini, güvenliği ve daha birçok şeyi kapsamaktadır. Sonuç olarak enstolasyonun başarısı kontrol sisteminin ve kullanıcı arayüzünü rahat kullanımına ve güvenilirliğine bakılarak değerlendirilmektedir.    

Son birkaç yıl içinde özel enstolasyon pazarı küçük çaplı bir niş pazardan tüketici elektronikleri endüstrisinin en hızlı büyüyen segmentlerinden biri haline geldi. ilk muhatap olduğumuz müşterilerimizin, mekânın sahipleri değil de özel enstolasyonlar yapan kişiler olması dolayısıyla bu oldukça kendine has bir pazardır. Mekânın gerçek sahipleri belirli bir markayı talep ederler – yani bayileri onlara neyi öneriyorsa onu satın alırlar. Dolayısıyla özel kurulum yapan firmalar, profesyonel uzmanlıklarını kullanarak müşterilere sadece iyi işlediğini bildikleri ürünleri tavsiye ederek kötü ürünlere karşı bir “filtre” işlevi görmektedir. Tüm RTI ürünlerinin yalnızca sahiplerini değil, özel kurulumlar yapan firmaların da kendilerine has gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmasının sebebi de budur.    

bottom of page