top of page
FC-46H2.jpeg

Matrix Switchler

kramer.png

1981'den beri Kramer Electronics, Pro AV endüstrisinde lider bir oyuncu ve öncü olmuştur. Altı kıtada 90'dan fazla ülkedeki müşterileri ile Kramer, Kurumsal, Eğitim, İbadethaneler, Devlet, Canlı Etkinlikler, Sağlık Hizmetleri ve daha fazlası için kapsamlı ve yenilikçi bir profesyonel AV ürün ve çözüm portföyü sunar.

Kırk yılı aşkın süredir Kramer, itibarını müşterileriyle güçlü kişisel ilişkiler ve sektörde en yüksek düzeyde hizmet ve destek sağlama üzerine inşa etmiştir.

boppAt4gKLdoEt53YyLdHJ.jpeg

Kramer marka matrix switcherler toplantı salonları,tv reji sistemleri ve izleme merkezlerinde oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Giriş çıkış sayısı 2×2 den başlayarak 64×64 e kadar çıkabilmektedir. 8×8 seçeneğine kadar sabit kasa sistemlerinin bulunduğu matrikslerde, 16×16,32×32,64×64 modüler sistemler de mevcuttur. Composite video, 15 pin VGA,DVI,HDMI ve SDI seçenekleriyle oldukça geniş bir seçenek sunabilen Kramer markası sağlamlığı ile kullanıcılarına oldukça uzun süreli kullanım sağlar. Ürünler ön panelden kullanılabildiği gibi,RS-32 ve Ethernet üzerinden de kontrol edilebilir. Kramer router yazılımı yardımıyla uzaktan PC ile ulaşılabilmekte ve kontrol edilebilmektedir.

bottom of page