top of page
zoom-crestron-salamander-7-13ppl-5313.jp

Otomasyon

crestron.png
Sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesi ve dünya çapında 90’dan fazla ofisi ile; ev, ofis, okul, hastane, oteller için sunduğu otomasyon sistemleri konusunda lider olan Crestron, teknolojiyi yaşam tarzına dönüştürüyor.
softwareicohigh.jpeg
Crestron Electronics, 1971'den bu yana teknolojik yeniliklerin yolunu çizmiştir. insanların hayatlarını yaşama şeklini değiştiren, günlük işlerini kolaylaştıran, verimlilik ve üretkenliği artıran otomasyon çözümleri üretmektedir. Crestron dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin gereksinimlerine yanıt vererek en ileri teknolojinin ön saflarında yer almaya gayret etmektedir. Crestron ile sadece birinci sınıf elektronik ürünler satın almakla kalmıyor, ölçeklenebilir ve kişiselleştirilmiş çözümlere yatırım yapmaktadır. 7/24 global servis ve destek bulabildiğiniz  Crestron, Amerika'da tasarlanan ve üretilen ürünleri ile tüm dünyada söz sahibi olmuş en etkin markadır.
 
Teknolojinin Geleceğini Tasarlamak
Crestron, her zaman ileri teknoloji çözümler üretiyor. Özelleştirilmiş lüks akıllı ev otomasyonundan, ölçeklendirilebilir kullanıma hazır ortak çalışma araçlarına kadar, en son teknoloji ve olağanüstü müşteri deneyimleri ile karşınızda. Size sunulan güvenilir, kullanımı kolay ve programlı çözümlerden sadece birkaçı:
·         Kontrol sistemleri
·         Ses ve video dağıtımı
·         Aydınlatma kontrolü
·         Bina Yönetim Sistemleri (BMS) ve Kurumsal Yönetim Sistemleri (EMS)
·         Ortak teknolojiler
·         GUI tasarım yazılımı
·         Kablosuz sunum sistemleri
·         Motorlu perdeler
·         Ev güvenlik sistemleri
·         Hoparlörler
·         Kontrol Tabletleri
bottom of page